Më shumë lajme

Kuriozitete

Të puthësh krokodilin, shikoni çfarë ndodh (VIDEO)

Kjo video do t’iu mbajë në ankth deri në përfundim, por mos u shqetësoni sepse nuk ndodh asgjë. Kjo grua u tregua vërtetë e guximshme për të bërë atë që

Lajme

Video/Çifti i të moshuarve që po çudit Korçën

Video/Çifti i të moshuarve që po çudit Korçën me endjen rrugëve. As bashkia dhe as policia nuk i bën derman. Çifti I të moshuarve që po çudit Korçën me

Shëndeti

Të zhytesh në ujë të ftohtë gjatë verës është

Temperaturat gjatë kësaj periudhe në Britani janë shumë të larta dhe njerëzit gjejnë mënyra të ndryshme për tu freskuar. Nuk ka asgjë më tërheqëse sesa

Shëndeti

Luftoni kolitin me një çokollatë të zezë në ditë

Përveç shijes së ëmbël dhe të shijshme sipas disa studimeve ka dalë që nga çokollata keni edhe përfitime shëndetësore. Çokollata rrit kujtesën dhe ndihmon

Shëndeti

Pija e thjeshtë që pastron Mëlçinë

Ka shumë ushqime që mund të ndihmojnë pastrimin e mëlçisë, natyrisht duke stimuluar aftësinë e saj natyrale për të pastruar mbeturinat toksike brenda

Shëndeti

Lëngu me katër përbërës që do të pastrojë

Shumë njerëz vuajnë nga problemet e sistemit tretës dhe ndër shqetësimet më të zakonshme janë: sindroma e zorrëve të irrituara, kapsllëku kronik dhe

Shëndeti

100 këshilla speciale për të luftuar çdo lloj

Sot shkenca dhe mjekësia ka bërë të mundur që të evitohen ose të shërohen shumë sëmundje të përhapura, të trupit dhe të mendjes, duke bërë një jetë të

Sport

Mungon Lichtsteiner, kapiten i Zvicrës do

Kapiteni i Kombëtares së Zvicrës, Stephan Lichtsteiner, nuk do të jetë në fushë në ndeshjen e 1/8-ës së Kupës së Botës që zviceranët do të luajë ndaj

Sport

Tekniku ‘shkund’ portugezët: Ronaldo nuk

Portugalia kërkon të përsëritë suksesin e dy viteve më parë, kur fitoi Europianin dhe këtë herë synon të rrëmbejë Kupën e Botës. I bindur se mund t’ia dalë

Argëtim

Pa ju njohur, njerëzit paragjykojnë bazuar në

Njerëzit mund ta gjykojnë personalitetin tuaj bazuar në këto 5 detaje të vogla 1. Ngjyra e veshjes Ngjyra e rrobave që vishni zbulon shumë për