Lajme TOP-LAJM

EKSKLUZIVE-PUSHTETI NË PANIK, ASH-LËVIZJA BESA MË E BASHKUAR SE KURRË (VIDEO)

Shpërndaj

EKSKLUZIVE

VIDEO/Dështon plani i shërbimeve sekrete për përçarjen e opozitës shqiptare ASH-BESA

Sot në mbrëmje nga një portal që kontrollohet nga një deputet i partisë shqipfolëse në pushtet u plasuan dezinformata kinse në opozitën shqiptare ASH-BESA ka ndodhur përçarje.

Ky plan operacional i përgatitur nga kuzhina e shërbimeve sekrete antishqiptare jo rastësisht ka filluar të realizohet sonte, pra në prag të protestës madhështore për DREJTËSI që duhet të mbahet ditën e premte në ora 14 në SHKUP.

Protestën e kanë mbështetur opozita shqiptare Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja BESA, shoqata të shumta joqeveritare, intelektualë të shumtë, rinia shqiptare etj.

Ekskluzivisht nga burime brenda opozitës shqiptare tetovaonline mëson se opozita është më e bashkuar se kurrë dhe se lajmet e plasuara nga media të kontrolluara nga shërbimet antishqiptare të një partie shqipfolëse në pushtet janë vazhdimësi e sulmeve që pushteti ushtron një kohë të gjatë ndaj opozitës me qëllime të caktuara si dëmtimin dhe njollosjen e opozitës, defokusimin e opinionit nga problemet reale të shqiptarëve me sistemin korruptiv të drejtësisë dhe mbi të gjitha dëmtimin e protestës madhështore për DREJTËSI që mbahet ditën e premte ora 14 në Shkup.

Deputeti i partisë shqipfolëse në pushtet që plason lajme të rrejshme dhe portali në shërbim të tij do të demoralizohen kur do të shohin fuqinë e vërtetë të BASHKIMIT të shqiptarëve në protestën madhështore për DREJTËSI që do të mbahet të premten ora 14 në SHKUP thuhet nga opozita shqiptare ndërsa përcjell tetovaonline.

aurorapress.online

 

RRUGA DREJT

Kasami: Opozita shqiptare me më shumë vota se partitë e tjera

Gepostet von Alsat-m + am Donnerstag, 21. März 2019

 

 

RRUGA DREJT

Kasami: Ata që deshën pushtetin u larguan nga Besa

Gepostet von Alsat-m + am Donnerstag, 21. März 2019

 

Rruga Drejt | 21.03.2019

Gepostet von Alsat am Donnerstag, 21. März 2019

Related Posts