Sport

KF Shkëndija Osijek 3-1

Shpërndaj

Shkëndija vs Osijek 3-1

Kuqezinjtë fitojnë 3:1 përballë ekipit kroat NK Osijek testin e luajtur në Kumberg të Austrisë. Kundërshtari avansoi pas pesë minutave lojë, mirëpo Shkëndija sjell përgjigje në vazhdim duke përmbysur gjithçka me golat e Eminit dhe dy herë Ibraimit.

Related Posts