Argëtim

VIDEO/ Erla Mëhilli ngushëllohet me ministren Gjonaj: Ka më keq se unë!

Shpërndaj

Ministrja Etilda Gjonaj ka bërë një lapsus në shqiptim në seancën e djeshme dhe video e saj është shpërndarë në shumë portale.

Ajo është postuar edhe nga Rela Mëhilli, e cila në një konferencë për shtyp tha disa herë “siç q***t “ qartë”.

Erla tani ndjehet e lehtësuar, sipas sipas saj, ka më keq edhe se ajo.

 

.

Related Posts